Nástroje pro tento web


Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
amibroker

AmiBroker

Amibroker patří mezi levnější nástroje pro zobrazování grafů a backtesting, které disponují vlastním programovacím jazykem a umožňují tak vytvářet a testovat vlastní obchodní systémy. Nevýhodou pro komoditní obchodníky je skutečnost, že program je primárně určen pro akciové trhy a některé jeho funkce jsou pojaty hodně z „programátorského pohledu“ svého tvůrce Tomasze Janeczko. Nicméně do programu lze natáhnout v podstatě libovolná data. Vlastní systémy lze v programu vytvářet pomocí skriptovacího jazyku AFL (Amibroker Formula Language), data jde do programu získávat z řady zdrojů, včetně některých bezplatných. Program se prodává ve dvou verzích, kdy levnější (149 dolarů) není určena pro realtime trhy, ty podporuje verze „Pro“ prodávaná za stále vynikající cenu 229 dolarů.

Videa

Externí odkazy:

amibroker.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.