Nástroje pro tento web


Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
ensign_windows

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

ensign_windows [2019/05/24 10:27]
ensign_windows [2019/05/24 10:27] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Ensign Windows ======
  
 +Specifické řešení pro zobrazování grafů a programový [[backtesting]],​ které osloví zejména technicky a programátorsky zdatné obchodníky. Ti si v nejrůznějších diskuzích pochvalují,​ že s Ensignem lze vytvořit cokoliv co v drahých programových balících, avšak za zlomek ceny - celé řešení je k dispozici za 40 USD dolarů měsíčně. Řešení je zajímavé i díky možnosti přímého propojení na platformu [[Interactive Brokers]], přes kterou může získávat jak intradenní data, tak exekuovat obchodní příkazy. Software je doslova našlapán funkcemi a indikátory (viz přehled) a jeho flexibilita je podržena programovacím jazykem [[ESPL]], pomocí kterého je možné vytvářet vlastní studie, obchodní systémy a samozřejmě je testovat na historických datech. Patrně největší nevýhodou pro běžné uživatele je skutečnost,​ že vše se tvoří v nefalšovaném programovacím jazyku typu Delphi, takže znalost programování je skutečně nezbytná. Pokud je na druhou stranu programování vašim koníčkem nebo profesí, mohl by vás Ensign zaujmout. Nenechte se však odradit spartanským vzhledem webu i samotného programu - prostě zde se na marketing nehledí a všechen důraz je kladen na funkčnost. Zcela upřímně - na první pohled vypadá program dost zvláštně,​ ale v tomto případě stojí za to věnovat mu trochu času.
 +
 +{{:​wiki:​ensign.gif|:​wiki:​ensign.gif}}
 +
 +===== Odkazy =====
 +  * [[http://​www.ensignsoftware.com|Oficiální stránky výrobce]]
ensign_windows.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.