Nástroje pro tento web


pocket

Pocket

Když jsem loni pročítal všechny články v archivu Finančníka, potýkal jsem se s několika problémy. Archiv neni moc přehledný, těžko se mi zpětně hledal nějaký článek, ke kterému jsem se chtěl vrátit atd…. asi to znáte sami.

Proto jsem vytvořil seznam (všech) článků Finančníka. Je to ve formě webové stránky, kde jsou odkazy na články sem na server, jsou seřazené od nejstarších. Další výhoda je přehlednost všech seriálů. Podrobnosti jsou v ReadMe.

Stáhněte si zazipovaný soubor „fin.zip“ - otevřete ho, složku „fin“ přetáhněte např na plochu, otevřete soubor „aaaa-podle-datumu.html“.

fin.zip - interní umístění, nebude se aktualizovat

fin.zip - externí umístění


fin ???

aaaa-podle-datumu.html - ukázka online, nelze editovat


Vaše komentáře sem: Komentáře ke stránce pocket


pocket.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.