Nástroje pro tento web


rsi_cross

Co je RSIcross?

RSIcross je jednoduchý obchodní systém navržený primárně pro daytrading mini indexů (E-mini Russell 2000, mini Dow Jones apod.). Vychází z jednoduchých metod použití indikátoru RSI (Relative Strength Index (RSI - indikátor)).

Vstupy dle RSIcross jsou řešeny na základě protnutí linie 50 křivkou indikátoru RSI s periodou 14 a následným vykreslením další úsečky v dané oblasti. Pokud pak odpovídá barva svíce a směr natočení křivky RSI, obchodník může v souladu se systémem vstoupit do pozice.

Výstupy jsou řešeny na několika úrovních:

  1. automaticky posouvaný Stop-loss (trailing STOP)
  2. otočení křivky RSI proti směru pozice
  3. delší pohyb křivky RSI v extrémní oblasti (pod úrovní 30 či nad úrovní 70)

Podrobný popis systému RSIcross naleznete v diskusním vlákně Obchodní systém RSIcross.


Související odkazy

rsi_cross.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.