Nástroje pro tento web


New release candidate available: 2020-06-01 "Hogfather". upgrade now! [51] (what's this?)
Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
tradecision

Tradecision

Relativně neznámý nový produkt, který je však na první pohled vyvíjen jako moderní nástroj určený pro obchodníky, kteří nechtějí zůstat u stále zastaralejších „tradičních“ řešení. Tradecision obsahuje zajímavě vyváženou nabídku nástrojů pro technickou analýzu grafů, vytváření vlastních obchodních systémů a indikátorů, backtesting, optimalizaci a money-management. Obchodní systémy mohou být vytvářeny na základě dodávaných nebo vlastních indikátorů, k dispozici jsou sofistikované nástroje pro simulaci vytvořených systémů. Specialitou programu je vytváření obchodních systémů s použitím modelů neuronových sítí.

Obsažené nástroje jsou velmi promyšlené - příkladem může být oblast Money managementu - nastavení v oblasti řízení pozic (position sizeing) je jinak spíše doménou drahých specializovaných programů, zde je možné je okamžitě spolu s podrobným nastavením stop-lossů (skládajících se například z několika podmínek) zabudovat ihned do testovaných systémů. Vše je přitom relativně snadno pochopitelné a ovladatelné. Také tento produkt lze napojit na řadu on-line platforem, mj. eSignal a Interactive Brokers, přes které může získávat intradenní data a zároveň zadávat příkazy k exekuci. Výhodou tohoto systému je možnost automaticky aktualizovat EOD data zdarma prostřednictvím Yahoo Finance. Program je dodáván ve třech verzích v cenové relaci od 698 do 1598 dolarů.

Odkazy

tradecision.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 08:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.