Nástroje pro tento web


New release candidate available: 2020-06-01 "Hogfather". upgrade now! [51] (what's this?)
Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
trader_workstation

Trader Workstation

Jedná se o desktopovou aplikaci (tzn. program spuštěný přímo na Vašem počítači) brokerské společnosti Interactive Brokers. Skrz tuto aplikaci lze spravovat účet a zadávat příkazy na burzu. Aplikace je zcela zdarma ke stažení na webovských stránkách společnosti ZDE.

Pro všechny nové uživatele existuje demoúčet, díky kterému si mohou vyzkoušet ovládání aplikace. Uživatelské jméno pro přihlášení je edemo, heslo demouser.

Trader Workstation je vysoce modulární aplikace a umozňuje spolupráci s dalšími programy na Vašem počítači. Pro pohodlnější zobrazování burzovních dat z tohoto programu existuje například aplikace SierraChart. Pro pohodlnější zadávání příkazů na burzu existuje například aplikace Program TSim+ nebo Bracket Trader.

Trader Workstation je aplikace psaná v Javě, funguje tedy na všech operačních systémech, které podporují Javu.

Známé problémy

 1. Aplikace při startu zamrzne na uvítacím okně (obrázek + dole jezdící lišta)
  • Pozorováno na verzi pro Linux
  • Jedná se o chybu aplikace, protože POD uvítacím oknem se zobrazí hláška, že existuje novější verze aplikace a jestli si ji přejete aktualizovat. Bohužel v chvíli nelze nijak dialog vyvolat nad uvítací obrazovku.
  • ŘEŠENÍ: _PŘED_ kliknutím na tlačítko „Login“ posuňte myší přihlašovací dialog aplikace mimo střed obrazovky. Dialog s informací o aktualizaci se zobrazí nad tímto oknem (a tedy pokud není na středu obrazovky, nebude pod uvítací obrazovkou a bude dostupný).
 2. Při zadání příkazu přes frontend (TSim, Bracket Trader, AutoTrader) zůstane příkaz „viset“ v platformě TWS (tj. nevyplní se na burze ani nejde zrušit)
  • Pozorování na paper účtu (na live nepotvrzeno).
  • Příkaz opravdu nejde nijak zrušit, nepomůže ani restart TWS.
  • Jediné známé řešení problému je čekat. Nejpozději do druhého dne se příkazy samy zruší.
  • Po dobu zobrazování neprovedeného příkazu v platformě nelze zadávat další příkazy, tj. další příkazy mají totéž chování.
trader_workstation.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.