Nástroje pro tento web


Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
wealth-lab

Wealth-lab

Wealth-lab je ďalším z rodiny programov určených na backtesting. Tiež disponuje svojim vlastným programovacím jazykom, ktorý sa v tomto prípade volá Wealth-script, umožňujúcim vytvárať a testovať svoje vlastné systémy. Tento jazyk sa podobá na pascal/delphi. Okrem tejto možnosti však poskytuje aj možnosť vytvárať svoje stratégie klikaním na rôzne prednastavené činnosti (viď obrázok). Na vytváranie obchodných systémou môžeme tiež použiť modely neurónových sieti. Výsledky obchodov môžeme skúmať aj s použitím Monte-carlo metódy ktorá už bola popisovaná na finančník.cz

:wealth-lab-programovanie.jpg

Program se predáva za 650$, ale v pripade, že by ste chceli použiť aj pripojenie na IB tak si musíte dokúpiť modul IBData2 za 110-250eur podľa konfigurácie(http://www.finantic.de/en/ibdata/).

Externí odkazy:

wealth-lab.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 10:27 (upraveno mimo DokuWiki)


Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Zásady ochrany osobních údajů   Cookies na serveru Financnik.cz   Všeobecné smluvní podmínky užívání on-line kurzů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2018 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.